Warto się o niego starać

09 stycznia
11:53 2014

To kolejna oferta bankowa i okazuje się że po kredyt na pit kredytobiorcy często sięgają. Trzeba jednak wiedzieć co to jest kredyt na pit bowiem różnie jest on interpretowany. Kredyt na pit może być kredytem bankowych który jest udzielany jeżeli dostarczy się do banku ostatnie rozliczenie z urzędu skarbowego tak zwany pit.

Niestety nie jest to oferta częsta bowiem tylko kilka banków m wprowadzony do swojej oferty kredyt na pit a poza tym są banki które wymagają jednak potwierdzenia w postali umowy o pracę ale są banki które udzielają takich kredytów nawet na umowę zlecenie czy umowę o dzieło. Trzeba w tym miejscu mocno podkreślić, że oferta jest bardzo zróżnicowana ale i tak o kredyt na pit jest coraz trudniej a poza tym kredyt na pit jest bardzo mocno ograniczony ponieważ bajki są ostatnio bardzo nieprzyjaźnie nastawione na starających się o kredyty bankowe a poza tym kredytobiorcy również już tak często nie sięgają po kredyty bankowe. Przypomnijmy że kredyt na pit najczęściej są kredytami gotówkowymi a tych jak wiadomo banki niezbyt chętnie udzielają a przewiduje się że jeszcze w tym roku kredyt na pit przestanie funkcjonować a ofercie bankowej. Takie są analizy kredytowe ale wiadomo jest jak z takimi analizami jest. Jest jeszcze tak zwany kredyt na pit dla przedsiębiorców który oznacza zwolnienie od kredytu w konkretnym roku podatkowym, ale o takiej formie najlepiej zapoznać się, w urzędach skarbowych.

Generalnie jednak banki dość niechętnie udzielają kredytów a urzędy skarbowe również niechętnie udzielają zwolnień skarbowych i dlatego najlepiej o tak ważny kredyt na pit zapytać w urzędach skarbowych tym bardziej że zasady ich udzielania nie do końca są dla przedsiębiorców jasne. Kredyty na pit są jeszcze dostępne dla starających się o nie więc najlepiej wykorzystajmy ten czas i postarajmy się o jak najkorzystniejsze dla nas tego typu kredyty.