Kredyt dla zadłużonych-zastanów się!

20 lutego
10:55 2012

Czy kredyt dla zadłużonych jest w ogóle możliwy? Wszystko zależy od tego w jakim stopniu jesteśmy zadłużenia. Niemniej jednak istnieje kilka sposób na zdobycie pieniędzy nawet jeśli nasza zdolność kredytowa jest praktycznie zerowa.

Obecnie wiele banków jak również instytucji poza bankowych oferuje tak zwane kredytu bez BIK czy bez żadnych zaświadczeń. Jednak czy są one tak niezawodne jak są reklamowane? Niestety bardzo rzadko.
Kredyt dla zadłużonych skierowany jest jak sama nazwa wskazuje do osób, które nie mogą poradzić sobie ze swoimi długami i szukają wszelkich pomocy by wyjść z dołka finansowego. Niestety niektóre instytucje finansowe wykorzystują takie sytuacje i oferują kredyt dla zadłużonych, które są wysoko oprocentowanie i często bardzo trudne do spłaty. Dlatego każdy to chce zaciągnąć kredyt ze BIK powinien dwa razy zastanowić się czy jest on mu niezbędny i dokładnie przeczytać umowę zawieraną podczas pożyczania pieniędzy.

Kredyt dla zadłużonych a pożyczki społecznościowe.

Innym sposobem na wyjście z długów są tak zwane pożyczki społecznościowe. Skierowane są dla osób, które już dawno straciły wiarygodność w bankach. Pożyczki społecznościowe podobnie jak kredyty bez zaświadczeń nie wymagają od swoich pożyczkobiorców sprawdzania w Biurze Informacjami Kredowej. Pożyczki społecznościowe działają dla podobnie jak lokaty ale nie dla pożyczkobiorców tylko dla nieznanych nam osób, które pożyczają nam pieniądze. Pożyczkodawcy bowiem wpłacają gotówkę na konto danej instytucji finansowej udzielającej takich pożyczek. W ramach spłacania zadłużenia przez klientów, pożyczkobiorcy po okres,onym terminie wypłacają pieniądze z odsetkami, podobnie jak na lokacie bankowej. Kredyt dla zadłużonych w takich instytucjach jest dużo bardziej bezpieczniejszy niż w innych pożyczkodawcach oferujących kredyty bez BIK.